Wyniki: Randka w ciemno!

21 lutego 2015

Czas zgłoszeń dobiegł końca. Chętnych na randkę w ciemno było całkiem sporo, dlatego oficjalnie oznajmiam, że Wełniasta Randka w Ciemno może nie być akcją jednorazową i będzie się co jakiś czas powtarzać (z przeróżnych okazji), jeżeli wyrazicie taką chęć. Czekam na informację zwrotną, bo może wolicie jednak oglądać koty bez worków.

Swoją chęć na spędzenie wieczoru z jakąś do ostatniej chwili nieznaną książką wyraziło aż 29 osób. Odważni, bo przecież pod tą ładną kokardką może kryć się "Podręcznik rzeźnika" albo "Cieciorka na 100 sposobów"(szalony śmiech). Sami rozumiecie, że zaspokojenie Waszej ciekawości zrujnowałoby komuś całą zabawę. Dlatego z góry informuję - nie odpowiadam na żadne (w tym prywatne) wiadomości o zawartość paczki. Randka w Ciemno to Randka w Ciemno aż do ostatniej chwili. BO TAK.
A szczęśliwy (albo wręcz przeciwnie) randkowicz to:
Dziękuję wszystkim za chęć wzięcia udziału w kolejnej Wełniastej Akcji Adopcyjnej i do przeczytania(:

Abrazos!


Powiązane tytuły

11 komentarzy

 1. Ojej! Jakaaa radość!!! I w co ja się ubiorę?! Przykładam żabi palec do owczego kopytka i uroczyście przyrzekam, że jeżeli okaże się, że z delikwentem randki w ciemno się już znam, albo po naszym spotkaniu miłość nie zakwitnie, będę umawiać książkę dalej, aż znajdzie swój dom. Ale ja Owieczce ufam i głęboko wierzę, że to będzie niezapomniany wieczór :D W takim przypadku obiecuję również szczegółami randki się podzielić z każdym zainteresowanym w myśl kącikowego prawa, że o dobrych książkach mówi się bardzo, bardzo głośno.

  Pięknie dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli chodzi o książki to ja mogę chodzić z nimi na randki w ciemno i kota bez worka też mogę, a nawet chcę :)

  gratulacje dla zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcy! :)
  ~Gaviota

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zgarnięcia tej tajemniczej paczuchy! :) A ja tę "Cieciorkę" chętnie bym przygarnęła (może przy następnej randce? :>)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, to ja tą cieciorką tak "ło" rzuciłam. Nie mam;p

   Usuń
  2. Wiem, ale mówię, że wcale bym nie pogardziła :P

   Usuń

Cieszę się, że tu jesteś, bo to dla mnie mobilizacja do dalszego pisania.
Dziękuję również za Twój komentarz. Może to być początek ciekawej rozmowy (: